سفارش کارت ویزیت

خواهشمند است پیش از تکمیل و ارسال فرم سفارش آنلاین و پرداخت، مطالب زیر را با دقت مطالعه نمایید. لازم به ذکر است در صورت بروز هرگونه مغایرت نسبت به مطالب مندرج، گرافیلو هیچگونه مسئولیتی در خصوص رخدادهای احتمالی نخواهد داشت.

مراحل سفارش کارت ویزیت (طرح های رایگان):

۱- صفحه فعلی (شرایط سفارش آنلاین) را با دقت بخوانید.

۲- تعرفه قیمت روز چاپ انواع کارت ویزیت را از منوی تعرفه قیمت مشاهده نمایید.

۳- از منوی گالری کارت ویزیت، طرح های رایگان سایت را دیده و در صورت پسند، کد نوشته شده در زیر تصویر کارت را یادداشت نمایید.

۴- به منوی سفارش آنلاین رفته، اطلاعات درخواست شده به همراه کد یادداشت شده کارت ویزیت را به صورت دقیق وارد نمایید. در این مرحله روش دریافت کارت ویزیت خود را انتخاب نمایید و درصورتیکه با پیک یا پست دریافت خواهید نمود، مبلغ درج شده آن را نیز به مبلغ چاپ کارت ویزیت اضافه کرده در مرحله بعد به صورت کلی بپردازید.

۵- به منوی پرداخت آنلاین رفته، مشخصات خواسته شده را وارد کرده و مبلغ چاپ کارت ویزیت (نوشته شده در بخش تعرفه قیمت) به علاوه روش ارسال (در صورت ارسال با پیک یا پست) را به صورت دستی در بخش مبلغ وارد نموده و ارسال کنید. پس از تکمیل فرم سفارش، با گرافیلو تماس بگیرید.

مراحل سفارش کارت ویزیت (طراحی اختصاصی):

۱- صفحه فعلی (شرایط سفارش آنلاین) را با دقت بخوانید.

۲- تعرفه قیمت روز چاپ انواع کارت ویزیت را از منوی تعرفه قیمت مشاهده نمایید.

۳- به منوی سفارش آنلاین رفته، اطلاعات درخواست شده را به صورت دقیق وارد نمایید. در بخش توضیحات مشخصات مورد نظر برای طرح کارت ویزیت مانند: رنگ، نوشته ها، یکرو یا دورو بودن کارت، عکس یا لوگو برای درج روی کارت و ... را در فرم مربوطه وارد نمایید. پس از تکمیل فرم سفارش، با گرافیلو تماس بگیرید.

۴- در طراحی اختصاصی (مبلغ ۲۵۰۰۰ تومان برای کارت ویزیت یکرو و ۳۰۰۰۰ تومان برای کارت دورو، به قیمت چاپ کارت ویزیت افزوده می گردد(

پرداخت مبلغ سفارش:

۱-در پرداخت آنلاین سایت گرافیلو، مشخصات درخواست شده در فرم مربوطه شامل نام و نام خانوادگی، تلفن، ایمیل را وارد نموده و سپس مبلغ را با توجه به بخش تعرفه قیمت ها، روش ارسال و نوع طراحی به صورت دستی وارد نمایید. در صورتیکه در یافتن تعرفه و مجموع هزینه مشکلی داشتید می توانید از طریق اطلاعات صفحه تماس با ما، با گرافیلو تماس گرفته و از مبلغ نهایی آگاه گردید.          

   قوانین کلی:

   مدت زمان تحویل سفارش بسته به جدول زمانی مندرج در بخش تعرفه می باشد.

      .زمان تحویل کار پس از تایید طرح توسط مشتری محاسبه می گردد   

   کیفیت کار چاپ شده طبق تعریف فرم های عمومی بوده و پس از چاپ با اختلاف رنگ ۱۵درصدی نسبت به مانیتور مواجه می گردد.

   برای دیدن دقیقتر رنگها در سفارش خود از مانیتورهای CRT) پشت دار فلترون) استفاده نمایید.

   انجام تغییرات در نوشتار طرحهای گالری سایت (طرح های رایگان) تا دو مرتبه قابل اجرا بوده و بیش از دو بار منوط به پرداخت هزینه طراحی اختصاصی (۳۰۰۰۰تومان) می گردد.

   سایز استاندارد کارت ویزیت در فرم عمومی ۴/۸ × ۸/۵سانتیمتر می باشد.


   پس از تکمیل فرم سفارش آنلاین و انجام طراحی در صورت انصراف، ۵۰%از مبلغ واریز شده کسر می گردد و مابقی عودت داده می شود. (در صورتیکه که کار برای چاپ ارسال نشده باشد)

   حداقل تعداد سفارش کارت ویزیت ۱۰۰۰عدد می باشد.

   پس از تایید نهایی طرح، انجام تغییرات غیرممکن بوده و فرم برای چاپ ارسال می گردد.

   در فرم عمومی احتمال کاهش ۵% از تیراژ نهایی که جزو باطله محسوب می شود وجود دارد.

انواع فرمهای چاپی کارت ویزیت:

فرم عمومی: طبق استانداردهای چاپ و عرف چاپخانه در شیت عمومی و کنار سفارش دیگر مشتریان قرار گرفته و طبیعتاً رنگ چاپی نیز طبق معیار فرمهای عمومی خواهد بود. اندازه کارت ویزیت در این نوع فرم حدوداً ۴/۸ × ۸/۵سانتیمتر بوده و مدت زمان تحویل بسته به جدول مندرج در صفحه تعرفه کارت ویزیت می باشد.

اگر اندازه کارت سفارشی بزرگتر از ابعاد مذکور باشد، سفارش شما شامل افزایش هزینه خواهد بود. در اینصورت در صفحه سفارش آنلاین برای سایز گزینه غیر استاندارد را انتخاب نمایید.

فرم فوری: این فرم به صورت دیجیتال چاپ می گردد. اندازه در سایزهای ۴/۸ × ۸/۵و یا ۵/۵ × ۸/۵سانتیمتر می باشد. برش لب گرد و مدت زمان تحویل کار ساعتی می باشد. در مورد سایز ۸/۵ × ۵/۵سانتیمتر، ۲۰%به هزینه افزوده می شود.

فرم اختصاصی: در این نوع تمام مراحل کار شامل کاغذ، پوشش، لیتوگرافی، چاپ، ابعاد و ... به صورت کاملاً سفارشی انجام می گیرد و دارای کیفیت چاپی به مراتب بالاتر از فرم عمومی می باشد. برای استعلام قیمت این نوع فرم با کارشناسان ما تماس بگیرید


مرحله بعد: تعرفه قیمت کارت ویزیت